Soovite leida mõnusat ja hubast peopaika või tahad lihtsalt sõpradega sauna tulla, siis olete õiges kohas! Pakume võimalust tähtpäevade, jõulupidude, seminaride, kokkutulekute, firma- ja seltskonnaürituste läbiviimiseks. Valikus on mitmed erinevate suuruste ning võimalustega peo- ja saunaruumid ning bowlingu- ja piljardisaal. Meil leidub tegevust nii lastele kui täiskasvanutele. Et pidu oleks täiuslik on kõiki meie teenuseid võimalik vastavalt Teie soovidele omavahel kombineerida. Peasaalis on lava koos valgus- ja helitehnikaga ning kokkuleppel saab üritustele tellida ka teatrietendusi. Peamajas asuvat salong-kino saab kasutada privaatseteks kinoseanssideks, teema-üritusteks, seminarideks ja ka sünniäevade osana. Bowlingusaal pakub erinevaid peo- ja sünnipäevapakette nii suurtele kui väikestele. Toitlustamine, peo- ja peielauad ettetellimisel.

Info ja broneerimine tel 435 4845   E-post: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Saun I

Saunaõhtuks või väiksemks peoks sobiv minibasseiniga saunakompleks mille juures on puhkeruum.
Kogu kompleksi hind 50 EUR tund (Hind kehtib kuni 10-le inimesele, min aeg 2h). Minimaalne ettetellimisaeg 3 tundi enne sauna kasutamist. 
Pikemaajalisel kasutamisel või suurema inimeste arvu puhul (peod/üritused) hind kokkuleppel. Küsi julgesti pakkumist!
 
Saun II


Saunaõhtuks või väiksemks peoks sobiv minibasseiniga saunakompleks mille juures on puhkeruum.
Kogu kompleksi hind 40 EUR tund (Hind kehtib kuni 10-le inimesele, min aeg 2h). Minimaalne ettetellimisaeg 3 tundi enne sauna kasutamist. 
Pikemaajalisel kasutamisel või suurema inimeste arvu puhul (peod/üritused) hind kokkuleppel. Küsi julgesti pakkumist!

Lisavõimalused vaba aja veetmiseks:

  • tenniseväljak, rannavõrkpalliväljak ja ühe korviga tänavakorvpalli treeningu plats,
  • batuut, kiik ja laste mänguväljak,
  • suvise sünnipäeva pidamiseks sobiv vabaõhu lava, väligrill varjualuse ning sinna juurde kuuluvate laudadega,
  • suvisel ajal on avatud meie "Rannakohvik" otse Viljandi järve supelrannas!
  • külalistemaja vahetus läheduses asuvad matkarada ümber maalilise Viljandi järve, disc-golf park, talvehooajal lumepark ning uisuväljak.